MĚSÍC NÁBORŮ - MŮJ PRVNÍ GÓL

Ve středu 27.9.2017 proběhlo na hřišti ve Vrahovicích sportovní dopoledne s názvem MĚSÍC NÁBORŮ - MŮJ PRVNÍ GÓL. Patronem akce, která byla určena dětem od 5 do 9 let, je Tomáš Rosický. Akci organizoval TJ Sokol Vrahovice. Aktivity na hřišti byly zaměřeny na sportovní dovednosti dětí. Děti si mohly na 10 stanovištích vyzkoušet např. slalom s míčem, házení na plechovky, střílení na branku, ale také skákání na trampolíně s hodem míčem na cíl atd. Děti dostaly propagační letáček, informace o klubu, náramek na ruku a sladkou odměnu. Během dopoledne byl zajištěn i pitný režim. Akce účastnily dvě MŠ a dvě ZŠ, celkem 203 dětí. Sponzoři akce :LESY ČR (Hledáme talenty od přírody) FAČR ( Fotbalová Asociace České Republiky)

Výlet žáků 2. stupně do archeoskanzenu Modrá

Dne 3. 10. 2017 navštívili žáci druhého stupně archeoskanzen Modrá. I přes nepříznivé počasí se jim výlet líbil a dozvěděli se mnoho zajímavého ze života našich předků. Dále navštívili expozici Živá voda - největší expozici přirozených mokřadních a sladkovodních ekosystémů. Zde je nejvíce zaujal sladkovodní tunel pod úrovní hladiny.

Ředitelské volno 29. 9. 2017

Dne 29. 9. 2017 je z důvodu oprav probíhajících ve škole vyhlášeno ředitelské volno. Pro zájemce je v provozu školní družina.

Divadelní představení 2017/2018

Přehled divadelních představení objednaných pro žáky ve školním roce 2017/2018. O konkrétních termínech budou žáky informovat včas třídní učitelé.

Den bez aut 2017

Dne 27. 9. 2017 proběhlo na druhém stupni tematické vyučování ke Dni bez aut. Žáci se během vyučování střídali na několika stanovištích, na kterých na ně čekali různé ekologicky zaměřené úkoly. Největší zážitky měli žáci z jízdy na neobvyklých kolech. Vyzkoušeli si jízdu na tandemovém kole, na jednom museli šlapat dozadu nebo se jim na kole jelo jako na koni. (Další fotografie naleznete v galerii.)