05.09.2017

Kroužek Veselá věda

“Veselá věda - kroužky zábavných “skorovědeckých” pokusů z chemie, fyziky a biologie pro děti z 1. stupně ZŠ. Více informací na: www.veselaveda.cz od začátku října, 1x týdně, 60 minut, 15 lekcí za pololetí.“

Třídní schůzky a konzultace 2017/2018

Termíny třídních schůzek a konzultací pro školní rok 2017/2018, platí pro všechny třídy. 26. 9. 2017 v 16 hodin 10. 1. 2018 v 16 hodin 17. 5. 2018 v 16 hodin Třídní učitelé si dále mohou zařadit další třídní schůzky na základě potřeb jednotlivých tříd.

03.07.2017

Beseda

Žáci pátého ročníku měli to štěstí, že se mohli zúčastnit besedy s Ing. Jiřím Rozehnalem, pamětníkem na druhou světovou válku. Během svého vyprávění se s žáky podělil o své zážitky a prožitky z tohoto období.

24.05.2017

AKCE OVOCENTRUM

Žáci 3. A uspěli v soutěži "Když mě jíš, tak ať o mně taky něco víš", kterou vyhlásilo Ovocentrum Valašské Meziříčí. Výrobek Lukáše Julínka, Adama Štuchala, Filipa Žůrka a Patrika Buřta vyhrál 1. místo. Vítězové získali pohár a diplomy. Předávání ceny si užila celá třída.

VELIKONOČNÍ VÝLET

V pátek 7. dubna se prvňáčci vypravili na výlet do zámku v Náměšti na Hané.Prohlédli si velikonočně vyzdobený zámek a v tvořivé dílně si vyrobili přáníčko. Připojili se i rodiče.