Adventní koncert

Vítání zimy

Akce pro žáky, rodiče i veřejnost

MĚSÍC NÁBORŮ - MŮJ PRVNÍ GÓL

Ve středu 27.9.2017 proběhlo na hřišti ve Vrahovicích sportovní dopoledne s názvem MĚSÍC NÁBORŮ - MŮJ PRVNÍ GÓL. Patronem akce, která byla určena dětem od 5 do 9 let, je Tomáš Rosický. Akci organizoval TJ Sokol Vrahovice. Aktivity na hřišti byly zaměřeny na sportovní dovednosti dětí. Děti si mohly na 10 stanovištích vyzkoušet např. slalom s míčem, házení na plechovky, střílení na branku, ale také skákání na trampolíně s hodem míčem na cíl atd. Děti dostaly propagační letáček, informace o klubu, náramek na ruku a sladkou odměnu. Během dopoledne byl zajištěn i pitný režim. Akce účastnily dvě MŠ a dvě ZŠ, celkem 203 dětí. Sponzoři akce :LESY ČR (Hledáme talenty od přírody) FAČR ( Fotbalová Asociace České Republiky)

Výlet žáků 2. stupně do archeoskanzenu Modrá

Dne 3. 10. 2017 navštívili žáci druhého stupně archeoskanzen Modrá. I přes nepříznivé počasí se jim výlet líbil a dozvěděli se mnoho zajímavého ze života našich předků. Dále navštívili expozici Živá voda - největší expozici přirozených mokřadních a sladkovodních ekosystémů. Zde je nejvíce zaujal sladkovodní tunel pod úrovní hladiny.

27.09.2017

Ředitelské volno 29. 9. 2017

Dne 29. 9. 2017 je z důvodu oprav probíhajících ve škole vyhlášeno ředitelské volno. Pro zájemce je v provozu školní družina.