Obsah

Adventní koncert

Typ: ostatní
Adventní koncert

Ve čtvrtek 30. listopadu 2017 proběhl za podpory místní farnosti v kostele sv. Bartoloměje ve Vrahovicích adventní koncert dětí ze ZŠ Prostějov, ul. Vl. Majakovského 1, a MŠ Smetanova, Vrahovice. Samotnému pěveckému vystoupení přecházelo rozsvěcení vánočního stromečku před školou a poté se již všichni přesunuli do kostela, kde zazněly písně zaměřené na zimní radovánky, Sv. Martina, čerty a Mikuláše ale mohli jste také zaslechnout melodii z pohádky Dvanáct měsíčků, píseň Haleluja či Svatý čas. Mimo jiné zde vystoupily také dvě žákyně s hrou na zobcovou flétnu. Úžasný výkon dětí rodiče ocenili dlouhým potleskem a úsměvem na tváři, který pro mnohé děti znamenal více než jakákoliv další odměna.


Vytvořeno: 16. 11. 2017
Poslední aktualizace: 7. 12. 2017 08:28
Autor: