Obsah

Kroužek míčových her

Typ: ostatní
Nový kroužek na škole pro 1. - 3. třídu.

Základní škola ve spolupráci s basketbalovým klubem BCM Orli Prostějov pořádají trénink míčových her, který se uskuteční každé úterý v čase 14:00-15:00 v tělocvičně školy. Přihlaste se u svého třídního učitele. Míčové hry jsou určené pro chlapce, žáky 1. - 3. ročníku ZŠ.

 

Začínáme již v pátek 20. září v čase 13:30-14:30.

 

Nabízíme Vám 60-ti minutové tréninkové jednotky pohybové výchovy ve vaší základní škole 1 krát v týdnu, které jsou dětem zprostředkované hravou formou, aby je zaujaly a zároveň rozvíjely své schopnosti a danosti. Cvičení obsahují všechny druhy aktivit: gymnastika, atletika míčové hry a tanec.

 

Naším cílem je děti naučit:

  • základní lokomočním pohybům
  • správnému držení těla
  • kladnému vztahu dítěte k pohybové aktivitě
  • jemné motorice
  • sebeovládání
  • práci v kolektivu
  • dodržovat zásady fair-play
  • adekvátně reagovat při vítězství a prohře

Vytvořeno: 30. 8. 2019
Poslední aktualizace: 30. 8. 2019 08:59
Autor: