Obsah

Návštěva Interaktivního muzea vědy

Typ: ostatní
Ve středu 16. ledna 2019 se žáci třetí třídy sešli s paní učitelkou Veronikou Bartálovou a paní vychovatelkou Hanou Krönerovou před školou dřív, aby se stihli včas dopravit do Interaktivního muzea vědy Univerzity Palackého v Olomouci.

Ve středu 16. ledna 2019 se žáci třetí třídy sešli s paní učitelkou Veronikou Bartálovou a paní vychovatelkou Hanou Krönerovou před školou dřív, aby se stihli včas dopravit do Interaktivního muzea vědy Univerzity Palackého v Olomouci. Pro žáky byl v Pevnosti poznání připraven přírodovědný program Voda v jednom kole. Téma vody jakožto součásti všeho nezbytného, co nás obklopuje, bylo podáno hravou formou a neopomenulo tak zmínit základní části učiva, jako je skupenství vody nebo výskyt vody v přírodě. Všichni zúčastnění si vlastnoručně dotvořili výukový list, který si s sebou odvezli stejně jako zážitek z expozice Rozum v hrsti, jejíž součástí je osmimetrová maketa lidského mozku, 3D piškvorky a jiné logické úkoly i zapeklité hlavolamy a šifry, které testují naše vědomosti a intelekt.


Vytvořeno: 22. 1. 2019
Poslední aktualizace: 22. 1. 2019 12:44
Autor: