Obsah

Nový zájmový kroužek – cvičení na trampolínách

Typ: ostatní
Za hudebního doprovodu si žáci I. i II. stupně od října 2018 užívají zábavnou a efektivní pohybovou aktivitu – jumping – v rámci nového zájmového kroužku.

Za hudebního doprovodu si žáci I. i II. stupně od října 2018 užívají zábavnou a efektivní pohybovou aktivitu – jumping – v rámci nového zájmového kroužku. Tento sport rozvíjí pohybové návyky, obratnost, koordinaci, prostorové myšlení i soutěživost. Aktivní komunikace instruktorky s dětmi podporuje komunikaci v kolektivu a smysl pro disciplínu. Naše lekce doprovází legrace, zábava a radost z pohybu, a tak po každé hodině odcházíme nadšení a těšíme se na další skákání. Kroužek vede paní učitelka Mgr. Veronika Bartálová. 


Vytvořeno: 27. 11. 2018
Poslední aktualizace: 27. 11. 2018 11:51
Autor: