Obsah

Ohlédnutí za lyžařským kurzem 7. a 8. třídy

Typ: ostatní
V pondělí nás na horách přivítalo sluníčko a modrá obloha.

V pondělí nás na horách přivítalo sluníčko a modrá obloha. Kolem oběda došlo k vyhoření trafostanice lanovky ve Stříbrnicích a přerušení dodávky elektrického proudu. Odpolední výuka probíhala ve Funparku. V úterý lanovka stále nefunkční. Třetí družstvo zůstalo ve Funparku. První a druhé družstvo odjelo lyžovat do Hynčic, kde areál fungoval (4 cesty dodávkou navíc uhradí KPŠ). Na pokladně ski areálu jsem žádala kompenzaci, dětem bude vráceno 230 Kč ze skipasu. Středa proběhla bez komplikací. Ve čtvrtek zasáhla vyšší moc v podobě vichřice, která nejenom že nedovolila spuštění lanovky, ale nastal i dlouhodobý výpadek elektrické energie v celé oblasti. Probíhaly hry na chatě, odpoledne venku, večer disco. Věřím, že i přes tyto nepříjemnosti si lyžařský kurz děti užily.


Vytvořeno: 23. 2. 2022
Poslední aktualizace: 23. 2. 2022 13:05
Autor: