11.11.2021

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

Dne 3.11.2021 navštívili žáci první třídy dětské oddělení městské knihovny.

11.11.2021

HALLOWEEN V 1. TŘÍDĚ

1.11. se 1. třída proměnila v doupě různých strašidelných, ale hodných bytostí. Všichni měli úžasné kostýmy, ve kterých to vydrželi celý den.

19.11.2020

Soutěž s Leonardem

Soutěž

30.03.2020

POBYT V JESENÍKÁCH

Čtvrťáci se vydali na třídenní březnový pobyt do Ramzové.

22.01.2020

Florbalový turnaj

Naše škola se letos zúčastnila již 8. ročníku ČEPS cupu, florbalového turnaje mezi 1. stupni ZŠ.