Od 25. 5. 2020 se škola otevírá pro žáky 1. stupně, zatím nemáme pokyny, jaké potvrzení budeme vydávat, pokud žák do školy nenastoupí. Po tomto datu již nebudeme poskytovat potvrzení o uzavření školy.

DŮLEŽITÉ: Žádost se vyplňuje pouze na začátku péče, v okamžiku kdy rodič o ošetřovné poprvé žádá. Bude tedy jen jedna pro celé období péče, do znovuotevření školských zařízení. Vždy po skončení každého kalendářního měsíce pak bude rodič vyplňovat tiskopis „Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení“.

OŠETŘOVNÉ PRO DĚTI AŽ DO 13 LET

POKUD CHCETE POTVRDIT OŠETŘOVNÉ, NEMUSÍTE CHODIT DO ŠKOLY,

STAČÍ POSLAT NA E-MAIL ŠKOLY zsmaj@pvskoly.cz JMÉNO DÍTĚTE  A RODNÉ ČÍSLO A MY VÁM TO

ZAŠLEME ELEKTRONICKY.

VYPLNÍME ČÁST A) KDE BUDE UVEDEN TERMÍN UZAVŘENÍ ŠKOLY (tedy od 11. 3. 2020 do odvolání).

VY SI V ČÁSTI B) VYPLNÍTE, KDY JSTE O DÍTĚ PEČOVALI - VIZ. VZOR VYPLNĚNÍ OŠETŘOVNÉ.

Vzor vyplnění ošetřovné

PO UKONČENÍ KALENDÁŘNÍHO MĚSÍCE MUSÍTE VYPNIT FORMULÁŘ  Výkaz péče   A ODEVZDAT HO ZAMĚSTNAVATELI.

Úřední hodiny VE ŠKOLE jsme stanovili vždy na středu od 8 do 12 hodin.