19.09.2019

Druháci na výletě

Druháci se ve středu 18. září vydali na první společný výlet do jeskyně Macocha.

30.08.2019

Kroužek míčových her

Nový kroužek na škole pro 1. - 3. třídu.

02.07.2019

Prázdninový provoz

Úřední hodiny během letních prázdnin v době od 1. 7. do 23. 8. 2019

Florbalový turnaj

V sobotu 11. května 2019 se zúčastnili vybraní žáci naší školy florbalového turnaje v Olomouci.

Nabídka kroužku Veselá věda pro š.r. 2019/2020 1

Nabídka kroužku Veselá věda pro š.r. 2019/2020

“Veselá věda - kroužky zábavných “skorovědeckých” pokusů z chemie, fyziky a biologie pro děti z 1. stupně ZŠ. Více informací na: www.veselaveda.cz od začátku října, 1x týdně, 60 minut, 15 lekcí za pololetí, 1460 Kč za pololetí.“