Přejeme všem žákům krásné prázdniny!!

V případě potřeby nás kontaktujte emailem.

V době prázdnin je každé pondělí od 8 do 12 hodin úřední den.

Od 22. 8. 2022 jsme zde již denně.

22.06.2022

Den dětí pro žáky 1. stupně

3. června letošního roku se na naší škole pořádal den dětí.

06.06.2022

Den bez aktovek

Dne 20.května byl na naší škole na 2. stupni pořádán DEN BEZ AKTOVEK. Účelem bylo přinést si učení v čemkoli jiném než v aktovce. Spolužáci byli velmi kreativní a přinesli nejrůznější věci. V 5. hodině byli rozhlasem vyhlášení vítězové. Do akce se zapojili i učitelé a moc se povedla.

06.06.2022

6. třída na lovu hmyzu

Učíme se venku aneb teorie použitá v praxi.

Dne 22. dubna proběhl na naší škole projektový den „DEN ZEMĚ“.

02.05.2022

Čarodějnice 1

Čarodějnice

V pátek 29. dubna se žáci a učitelé z 1. stupně přeměnili v čaroděje a čarodějnice. Jak nastartovat koště, jak uvařit kouzelný lektvar, co mají čarodějové a čarodějnice rádi k obědu, či k večeři? To vše zjišťovali žáci a plnili i další úkoly.

27.09.2017

Předávání cen - OVOCENTRUM 23.05.2017

Předávání cen.

27.09.2017

Den bez aut 2017

27. 9. 2017, žáci 2. stupně

07.08.2017

Mikulášský jarmark 2016

Fotografie z Mikulášského jarmarku.

07.08.2017

Výlet prvňáčků

První společný výlet prvňáčků na Bělecký Mlýn.