30.03.2020

POBYT V JESENÍKÁCH

Čtvrťáci se vydali na třídenní březnový pobyt do Ramzové.

22.01.2020

Florbalový turnaj

Naše škola se letos zúčastnila již 8. ročníku ČEPS cupu, florbalového turnaje mezi 1. stupni ZŠ.

20.12.2019

Vánoční výstup na prostějovskou radnici

Ani mlhavé počasí šesťáky a deváťáky neodradilo od výstupu na radniční věž. Prohlédli si expozici z historie radnice, hodinový stroj a orloj, který je jedním ze čtyř v České republice. Na slibovaný výhled přes Kosíř až k Jeseníkům se těší příště.

09.12.2019

V naší škole třídíme baterie, chráníme tím přírodu

Víte, co všechno se dá vyrobit z použitých baterií?

09.12.2019

Kalendář pro pejsky

Žáci 5. A, první a třetí třídy ve spolupráci s reklamní agenturou VENDI s.r.o. se podíleli na vzniku nástěnného kalendáře, věnovanému útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem.