Výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2022/2023

ZKZZQ

Počet uchazečů: 46

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem eshopu zde: odkaz

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 3.5. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!

S pozdravem a přáním krásného dne,

vedení školy

02.05.2022

Čarodějnice 1

Čarodějnice

V pátek 29. dubna se žáci a učitelé z 1. stupně přeměnili v čaroděje a čarodějnice. Jak nastartovat koště, jak uvařit kouzelný lektvar, co mají čarodějové a čarodějnice rádi k obědu, či k večeři? To vše zjišťovali žáci a plnili i další úkoly.

23.02.2022

Ohlédnutí za lyžařským kurzem 7. a 8. třídy

V pondělí nás na horách přivítalo sluníčko a modrá obloha.

11.11.2021

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

Dne 3.11.2021 navštívili žáci první třídy dětské oddělení městské knihovny.

11.11.2021

HALLOWEEN V 1. TŘÍDĚ

1.11. se 1. třída proměnila v doupě různých strašidelných, ale hodných bytostí. Všichni měli úžasné kostýmy, ve kterých to vydrželi celý den.

19.11.2020

Soutěž s Leonardem

Soutěž

27.09.2017

Předávání cen - OVOCENTRUM 23.05.2017

Předávání cen.

27.09.2017

Den bez aut 2017

27. 9. 2017, žáci 2. stupně

07.08.2017

Mikulášský jarmark 2016

Fotografie z Mikulášského jarmarku.

07.08.2017

Výlet prvňáčků

První společný výlet prvňáčků na Bělecký Mlýn.