Obsah

HALLOWEEN V 1. TŘÍDĚ

Typ: ostatní
1.11. se 1. třída proměnila v doupě různých strašidelných, ale hodných bytostí. Všichni měli úžasné kostýmy, ve kterých to vydrželi celý den.

 

Nejprve jsme pracovali na strašidelných úkolech. Ve změti strašidel jsme se orientovali, kde je vpravo, vlevo, nahoře, dole. Zvládli jsme luštit i strašidelné sudoku. Někdo pracoval na ofoceném listu, někteří si vyrobili náramek.

V tělocvičně nás čekala hra se stíny a následovala honba na pavouky, kdy bylo nutné všechny pavouky umístit na pavučinu. To všichni zvládli skvěle. Potom museli pronést kouzelnou formuli, kterou si vymysleli.

Ve třídě jsme ještě hledali rozdíly na strašidelných domech a každý dostal nálepku do Notýsku.

Tento den se opravdu vydařil.


Vytvořeno: 11. 11. 2021
Poslední aktualizace: 11. 11. 2021 08:39
Autor: