16.07.2018

Úřední hodiny během letních prázdnin

- každé pondělí od 8 do 12 hodin - poslední týden v srpnu denně od 8 do 14 hodin

27.06.2018

Nabídka kroužku Veselá věda

“Veselá věda - kroužky zábavných “skorovědeckých” pokusů z chemie, fyziky a biologie pro děti z 1. stupně ZŠ. Více informací na: www.veselaveda.cz od začátku října, 1x týdně, 60 minut, 15 lekcí za pololetí, 90 Kč/hod.“

26.06.2018

Na koloběžkách ve Vídni 1

Na koloběžkách ve Vídni

Dne 6. 6. 2018 se zájemci z řad žáků 2. stupně zúčastnili výletu do Vídně. Jedna skupina si prohlédla město pěšky, ale druhá skupina si ho projela na koloběžkách. Určitě to pro ně byl nevšední zážitek. Za zorganizování děkujeme DDM v Prostějově.

29.05.2018

Oslava dne dětí

V pátek 1. 6. 2018 si mohli přijít užít žáci i s rodiči příjemné odpoledne plné aktivit. Oslavili jsme tak společně Den dětí.

29.05.2018

Výlet žáků 2. stupně do Baldovce

Minulý týden se ve dnech 21.5.-23.5.2018 žáci 6.,7.,8.A,8.B a 9.třídy zúčastnili pobytu v Baldovci. Byli rozděleni do skupin a bojovali o pevnost Baldyard. Plnili různé úkoly: hlavolamy, přetahování, Adrianina nitˇ, Pačesův kód, kostičky, truhla,zámek,foukačka, sumo,bludiště.... Výlet se vydařil a všem se moc líbil.